Kozacka 4

Budynek wielorodzinny na skraju Osiedla Leśnego i dzielnicy Bartodzieje. 44 mieszkania, większość mieszkania małe 40 m2 , ale także 50 m2. Budynek z dużą liczbą komórek lokatorskich i wygodnych, jednostanowiskowych garaży, które obecnie wypierane są przez hale garażowe, nie dające jednak komfortu własnego pomieszczenia do wyłącznego użytku. Winda z poziomu minus jeden obsłuży lokatorów służąc im w codziennej komunikacji.


Zielone galeryjki z kwitnącymi na nich roślinami stanowić będą element wyróżniający budynek przy ul. Kozackiej 4. Zadbaliśmy o wystrój części wspólnych budynku tak, aby wpływały na dobre samopoczucie lokatorów i ich gości. Wygodny parking na terenie dziedzińca uzupełni potrzeby parkingowe mieszkańców. Budynek swoją bryłą oraz kolorystyką ma wpisać się w otoczenie i stanowić miły dla oka przykład nowoczesnej architektury. Ogrzewanie oraz ciepła woda użytkowa z miejskiej sieci ciepłowniczej uzupełnią nowoczesny sposób projektowania budynków.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań i garaży. Aktualne informacje na temat dostępnych mieszkań i garaży na stronach współpracujących z nami biur sprzedaży: www.artcentrum.com.pl i www.sfera-nieruchomosci.pl


 

Firmy partnerskie